وقت اضافه

سلام 

در طول تاریخ صد و بیست و چهار هزار پیغمبر مبعوث شدند تا خلق الله رو قانع کنند که خدا واحد است، یکتا است و بی نظیر. خدای خوبی و خدای بدی نداریم، خدای شب و خدای روز نداریم، خدای ماه و خورشید همان خدای آب و زمین است.

مغز کوچک بشر گنجایش آن همه عظمت رو نداشت و بت می ساخت و بت می پرستید.

سالها بعد از رسالت خاتم الانبیا، با پیشرفت علم و دانش و صنعت، توسعه تکنولوژی، ذهن بشر به قدری با ظرفیت تر شده است که صد و بیست و چهار هزار پیغمبر لازم است تا قانعشان کنند به خدا! خدا هست!

بشر امروزی خودش رو خالق و صاحب و مالک این عالم می دونه وگرنه حقی در خودش نمی دید که طبیعت رو نابود کند، بشر امروزی به قدری خودش را قادر می ددونه که حق جانبانه تمام منابع رو به پایان می رسونه و متصور نیست که منابع تجدیدناپذیرن ، بشر امروزی چنان خودش رو سمیع و بصیر می دونه که ظهور حضرت موعود رو هم بر روی اینترنت رصد می کند. 

اگر پیامبر اسلام پیامبر آخرالزمان باشند و اگر آخرالزمان پس از وفات پیامبر آغاز شده است،  حدس می زنم ما در این قرن، در وقت اضافی هستیم، همین روزهاهم اسرافیل در صور خود می دمد و بازی تمام میشه!

/ 10 نظر / 37 بازدید
نیره

اول

نیره

از این خبرها نیست مردم در همه ادوار دوره خودشون رو آخرالزمان میدونستن تو شعرها هست

رهگذر

حسم اینه بشر درست بشو نیست ولی سر این جنگا و تروریست پروری ها معتقد میشن زورشون به آنتروپی رو به افزایش جهان نمیرسه باس دعا کنن حضرت مهدی بیاد :دی

رهگذر

اینقدر به فکر کمبود منابع هستن که رفتن تو فضا (ISS) سبزیجات کاشتن و تو همون فضا هم همین دو شنبه ای خوردن واسه این که مریخ که رفتن 2030 به بعد یا مثلا 2024 به بعد غذا رو اونجا درست کنن!

بولوت

یعنی چی که اسرافیل میخواد توی سور بدمه؟! من تازه دارم پول جمع میکنم ماشین بخرم. یعنی قراره آرزو به دل بمیرم؟ این چه وعضه؟

رضا.م

اره بابا ! از این خبرا نیست ..اسرافیل زمانی تو صور می دمه که پرسپولیس بره صدر جدول ..اینم که محاله ! فعلا ته جدول !! اگه جدول رو برعکس کنیم دوم میشه !! آخی ..!

در دوردست‌ها

موافق نیستم باهات. جهان برای داغون شدن هنوز جا داره. چند تا از این فیلمهای علمی تخیلی آخر و زمانی ببین حالت کمی بهتر بشه. احساس خوش بختی بکنی. جهان رو همین طور که است بهشت ببینی و آدمیان رو با همه خصصیاتشون فرشته. صبر کن عزیزم. رهایی نزدیک نیست. امضا: یک بدبین

رهگذر

بیاد زمین؟ فریز شدش رو میفرستن زمین برای تست قک کنم 6 8 ساعته میرسه زمین از اونجا خیلی زیاد بشه 3 4 روزه ...

ناهید

سلام چند وقته به عمل بینی فکر میکنم و اطراف تهران زندگی میکنم گتی هر کی خواست بیاد آدرس بدم بره میشه آدرس بدی؟ بعدشم چقدر هزینه براتون داشت