آزمایشگاه

سلام 

گلاب به روتون این پست در مورد نمونه گیری از دختری است، اگر حساس هستید نخونیدش!

الآن دوازده روزه که میخوام از دختری نمونه ی ادرار و مدفوع بگیرم، برای بچه ها یه سری کیسه های پلاستیکی مخصوص جمع کردن ادرار هست که به ناحیه ی پوشک میزنی و شب تا صبح نمونه میگیری، خوب دختری 1. نا آروم می خوابه یعنی دائم توی خواب هلی کوپتری می زنه 2. توی خواب هم کیسه ی پلاستیکی رو به هر حیله ای  می کند،  نتیجه اش این بود که هشت شب از این کیسه ها چسبوندم به بدنش و صبح دیدم بی فایده بوده، یه موقع دیگه که بچه ها ممعمولا ادرار می کنند بعد از بیدار شدن است، قبل از اینکه بخواهم ازش نمونه بگیرم دتتری از لگن آموزشی اش استفاده کرده بود، لگن هایی که برای آموزش توالت رفتن به بچه ها است  منظورمه، ازش به عنوان صندلی استفاده می کرد یعنی، هشت روز صبح ها هر کاری کردم نتونستم قانعش کنم روی صندلی بنشینند، یا وقتی سرپا گرفتمش مثانه اش رو خالی کنه!

خوب از اونجایی که مطمئنم مشکل خاصی نداره و این آزمایش صرفا برای چکاپ است، از روز هفتم به بعد گفتم خیلی خب ! اصلا نمونه ادرار به آزمایشگاه نمی برم، فقط نمونه ی مدفوع رو که راحت تر است می برم! آآزمایشگاه فقط تا ساعت دوازده ظهر نمونه قبول می کند

روز اول ساعت دوازده و نیم شکمش کار کرد

روز دوم ساعت یازده شب 

روز سوم سه بار شکمش کار کرد ساعت چهارده، هجده و بیست و دو!

روز چهارم کلا شکمش کار نکرد 

روز پنجم ساعت نوزده!

پ . ن 1 : نه ماهه بود دکتر ها بهم گفتن ممکن است کم اشتهابودن پانیسا به خاطر عفونت ادراری باشه، عفونت ادراری بین دختر بچه ها خیلی شایع است،  خوشبختانه اون موقع تونستم ازش نمونه بگیرم و الحمدلله مشکلی نداشت، دکترش هم کلی بهم تبریک گفت که خیلی خوب تونستم از دختری مراقبت کنم!

الآن هم هیچ علامتی نداره که شاید عفونت ادراری داشته باشه، تبب بی دلیل، بی اشتهایی، سوزش، رنگ و بوی غیر عادی، بی قراری موقع اجابت مزاج و ... کاملا عادی است، فقط می خواستم اطمینان حاصل کنم چون ایام عید نوروز نزدیک است و متخصص اطفال پیدا کردن مشکل است، علاوه بر این هر نوع عفونتی بسیار مهم و خطرناک است. 

پ . ن 2 : اینقدر کیسه ی نمونه گیری از داروخانه خریدم که تا وارد میشم بهم لبخند میزنه و میگوید : جیش نکرد؟!

پ . ن 3 : هفده هزار تومان پول آزمایش دادم! بچه جیش کن دیگه!!

پ . ن 4 : نمونه گیری افتاد برای بعد از عید دیگه، با ما همراه باشید در سال جدید! 

پ . ن 5 : دارم با این بدبختی ازش نمونه می گیرم، وای به حالش اگر چیزیش نباشه!!!!

/ 6 نظر / 34 بازدید
آفتاب

آفرین کار خوبی کردی که دیگه بی خیال شدی وگرنه تا اخر 94 باید همه اش نمونه می گرفتی :دی

نیره

[قهقهه] جیش نکرد؟

نویده

هیچ جای دیگه نتونستم برات پیام بذارم http://www.padidehshop.com/product/ اینجارو برو ببین قسمت آینه اتاق کودک جالبه

نویده

در ضمن دست از سر این کودک مظلوم بردار [زبان]