ایرانی یا خارجی، فیلم یا سریال، کوتاه یا بلندش فرقی نمی کنه!

سلام 

یه فیلم یا سریال، ایرانی یا خارجی،کوتاه یا بلند، هرچی که بود  به ما معرفی کنید که بشه با بچه دید، تویش صحنه ی قتل و خونریزی، فساد و فحشا، فحش و فسق و فجور، گروگان گیری و غارت، شکنجه و اعدام نداشته باشه، بد آموزی نداشته باشه، ترجیحا در مورد اعتیاد هم نباشه!

والا مردیم از بس سر بزنگاه کانال عوض کردیم جلوی بچه!

راستی به جز بازپخش سریال خانه ی سبز! این رو خودم کشفش کردم!

پ . ن 1 : معتقدم وقتی یه چیزی زیاد جلوی چشم ادم تکرار بشه، جزئی از افکار و رفتار عادی آدم میشه، صدا و سیما خسته نباشی، یه روز موفق میشه فرهنگ رو از بین ببری، نا امید نشو!

پ . ن 2 : برنامه ی سر ظهر خانواده، یه مجری محبوب خانم داره که دندون نیش نداره! این آدم شده الگوی زن ایرانی؟! خیلی بده به سلامت دهان و دندان اهمیت نمی دهیم،  حتی در بالاترین و الگوترین سطوح کشور!

پ . ن 3 : این محصولات تولید وطن که در شبکه های ضاله ی گروه جم پخش می شوند حکمشان چبه؟

/ 5 نظر / 25 بازدید
نیره

اول!

نیره

سریال نمی بینم. ماهواره هم ندارم. نمیدونم موضوع جم چیه. لابد سریالها رو فروختن دیگه!

آفتاب

حنا دختری در مزرعه ... خب فرزندم با بچه می خوای غیر از خانه سبز چی ببینی ؟ به نظرم یه بالشت بذار رو بچه . بشین روش بعد با هم فیلم ببینید [نیشخند] والا من به شخصه سریال بین نیستم . فیلم چرا می بینم . فیلمهای خوب هم کم نیست . به نظرم فیلم ببین هم دردرسرهای سریال دیدن رو نداره هم این که با یه مطالعه کوچولو میتونی بفهمی که از کدوم ژانره ... اصن من اگه همساده تون بودم یه ساعت در روز می گرفتم پانیسا رو که تو سریال تماشا کنی اون ساعت رو :) نیستم که

نویده

[زبان]

شلخته خانوم

من معتاد سریال کره ای شدم اخیرا. بهت سریال 49 days رو پیشنهاد می کنم (49 روز) نمی دونم چرا تو موبایل برعکس میخوره اسمش.