درمان سرما خوردگی به شیوه ی پگاه!

سلام 

من هر وقت سرما می خورم دکتر نمیرم! به شیوه ی خودم و با درمان غیر دارویی خودمو درمان می کنم، تا الآن هم نمردم! به همین خاطر گفتم از تجربیات خودم اینجا بنویسم بلکه به درد شما هم خورد!

نتیجه ی سالها درمان غیردارویی اینکه تا الآن یک دوز پنی سیلین هم تزریق نکردم! تو بچگی ام که مامانم نمی ذاشت پنی سیلین تزریق کنیم، بزرگ هم که شدم خودم نگذاشتم سرما خوردگی از پا بندازدم.

خب ...

اول از همه خودتون رو لای لباس خیلی خیلی گرم بپوشانید، اینقدر که خیس عرق بشید، این عرق کردن براتون خوبه، بعد که عرق کردید کم کم لباس هاتون رو کم کنید، یهو نه ها، یواش یواش، مثلا جوراب پای چپتون رو در بیارید یک ربع بعد پای راستتون رو!

نوشیدن و خوردن چای داغ، شیر داغ، سوپ داغ و آش داغ به فرآیند گرم شدن شما کمک می کنه.

بعد اینقدر لباسهاتون رو کم کنید که انگار چله ی تابستون است، به این مرحله که رسیدید درنگ نکنید به حمام برید و بگذارید ویروس هاتون شسته بشه و بره و دوش آب گرم بگیرید، قبل از خروج از حمام پاهاتون رو با آب سرد آب کشی کنید، این کار باعث میشه بدنتون به هوای خنک عادت کنه و دیگه سردتون نشه و لرز نکنید.

تا می تونید با غذا پیاز خام بخورید، اینقدر که از بوی بد دهانتون جرئت خمیازه کشیدن نکنید! و همینطور فلفل، از هر نوعیش، سیاه، دلمه ای، سبز و قرمز! ویتامین ث بیشتری داره از مرکبات.

بعد برید سر شیشه ی آبلیمو و از سر شیشه سر بکشید!

درنهایت پاهاتون رو گرم نگه دارید تا فرآیند بهبود سریعتر پیش بره.

من به شلغم اعتقاد دارم، خام و پخته و بخارپز فرقی نمی کنه، با عسل یا نمک، فقط چشمهاتون رو ببندید و یهو بخورید تا پشیمون نشدید!

پونه و چهارگل دم کنید و بخورید.

و در آخر تا می تونید بخوابید.

اگه همه ی این کارها رو به صورت فشرده طی بیست و چهار ساعت انجام بدید، حالتون کاملا خوب میشه.

پ . ن 1 : دستورات فوق رو کامل و مو به مو انجام بدید وگرنه جونتون پای خودتونه!

پ . ن 2 : خودم دو هفته است سرما خوردم ولی چون درگیر خونه تکانی و کارهای عید بودم فرصت نکردم دستورات فوق رو انجام بدم برای همین هنوز خوب نشدم.

پ . ن 3 : اگه حالتون خوب شد که هیچی اگر نه که خدا رحمتتون کنه!

/ 5 نظر / 23 بازدید
یاور

خدا رفتگان شما هم بیامرزد.

رهگذر

سلام ...

رهگذر

درمان خوبیه :)

رهگذر

1: باشه پیگیری میکنیمش :) 2: مواظب خودتون باشید خوب ... 3: مرسی که نگران بدترین حالت هم هستید

نیره

ممنون من روی شلغم عسل میریزم و فقط عصاره شو میخورم سوپ هم خیلی خوبه